Świat muzyki na wyciągnięcie ręki – wszystko co chcesz wiedzieć o koncertach i festiwalach

Sting, fot. Martin Kierszenbaum, mat. prasowe Live Nation

Sting powraca z hitami na światowej trasie koncertowej „My Songs 2023”

Koncert z trasy My Songs Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego.

Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, trasa My Songs została okrzyknięta przez The Times jako „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak: „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu”.

Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” i wiele innych.

W trasie Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.
Gościem specjalnym na koncercie w Polsce będzie Joe Sumner.

Joe Sumner założył zespół o nazwie Santaʼs Boyfriend, który przekształcił się później w Fiction Plane. Zanim członkowie zespołu rozeszli się w swoje strony, trio cieszyło się chwilą, cóż, chwilą trwającą kilka lat, która przyniosła zespołowi współpracę z kilkoma wytwórniami płytowymi, garstkę wydawnictw, dobrze rozwiniętą bazę fanów i 18-miesięczną trasę koncertową jako support innego znanego tria – The Police.

Joe Sumner, fot. mat. prasowe Live Nation
Joe Sumner, fot. mat. prasowe Live Nation

Pomimo godnego uwagi pochodzenia, artysta poświecił znacznie więcej czasu niż minimalne 10 tys. godzin na doskonalenie swojego rzemiosła.


Mieszkając obecnie w Los Angeles, Joe utrzymuje status „dumnego taty”, jednocześnie wydając przyjemne dla ucha arcydzieła indie folk popu, takie jak „Hope”, który był punktem zapalnym podczas wyborów w 2020 roku. Utwór został wykorzystany w kampanii Bidena i jednocześnie posłużył jako materiał źródłowy do wideoklipu z udziałem gwiazd, takich jak Gaby Moreno, Ben Folds, Juliana Hatfield i taty Joe – Stinga. Klip miał swoją premierę w programie MSNBC Morning Joe, w którym wystąpili również Joe Scarborough i Mika Brzezinski.

Dwa kolejne utwory, „You You You” i „Looking For Me, Looking For You”, które znajdą się na debiutanckim albumie Sumnera, “Sunshine In The Night”, zostały uroczyście wydane w 2022 roku z pomocą American Songwriter, Rolling Stone i innych, pośród niemal nieustannej trasy koncertowej, na której Joe występuje jako support Stinga oraz gra solowe występy w UE, Wielkiej Brytanii i Stanach.

Najnowsza EP-ka Joe – “Feelinʼ The Love, Tastinʼ The Fear”, będąca kroniką ostatniego występu na żywo w Strasburgu, została wydana na całym świecie 3 lutego 2023 roku, równolegle z rozpoczęciem kolejnej trasy koncertowej ze Stingiem, która tym razem zabierze go z Abu Dhabi do RPA, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Singapuru i nie tylko! EP-ka zawiera utwory, które znajdą się na wspomnianym wcześniej pełnym albumie, jak również ulubiony utwór Fiction Plane, „Two Sisters”, który pokazuje namacalną, elektryczną energię występów Sumnera.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.joesumnersings.com/ oraz śledząc @thejoesumner na wszystkich platformach społecznościowych.

20.07.2023 – TAURON Arena Kraków

Więcej informacji o trasie, biletach i fanklubie można znaleźć na stronie: www.Sting.com

Fot. główne: Sting, fot. Martin Kierszenbaum, mat. prasowe Live Nation


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *